HIFU – alternatywa dla chirurgicznych zabiegów odmładzających i wyszczuplających!

Po długich oczekiwaniach w gabinecie Pan Kosmetyczka – HIFU!

Po długich tygodniach oczekiwań od dziś można wykonać genialny zabieg z wykorzystaniem technologii Skoncentrowanych Ultradźwięków o Wysokim Natężeniu (HIFU).
Oczywiście przed wprowadzeniem zabiegu, został on przetestowany przez nas pod kątem skuteczności… I zdecydowanie działa! 🙂

Czym jest HIFU?

High Intensity Focused Ultrasound (czyli Skoncentrowane Ultradźwięki o Wysokim Natężeniu) znane są medycynie od kilkudziesięciu lat, ale dopiero po dokonaniu wielu badań zaczęto je stosować dopiero od blisko 25 lat np. w nieinwazyjnych terapiach przeciwnowotworowych. I oczywiście – jak większość nowinek medycznych – technologia ta znalazła zastosowanie w zabiegach estetycznych.

W uproszczeniu – zabiegi z wykorzystaniem HIFU powodują niewielkie uszkodzenia tkanek na ściśle określonym poziomie skóry, powięzi mięśniowej lub tkanki tłuszczowej. Dzięki precyzyjnemu działaniu oraz odpowiedniemu doborowi parametrów zabiegu, w sposób zupełnie bezpieczny można osiągnąć efekt.

Zabiegi z wykorzystaniem tego typu ultradźwięków odznaczają się rewelacyjnymi efektami.
W zabiegach odmładzających należy jednak na nie poczekać od 3 do nawet 6 miesięcy, jednak zwykle wystarcza jedna sesja do osiągnięcia pożądanego efektu.
Zabiegi trwają do około 90 minut. W trakcie tego czasu można wykonać procedury mające na celu poprawę owalu twarzy, napięcie i zagęszczenie skóry, a także redukcję zmarszczek i bruzd.

HIFU stosowane na ciało usuwa (a nie tylko zmniejsza objętość!) komórki tłuszczowe, a pierwsze rezultaty widoczne są już nawet chwilę po zabiegu. Niemniej na pełen efekt trzeba poczekać nawet do kilku tygodni.

Po zabiegu skóra w polu zabiegowym może być tkliwa i zaczerwieniona, ale nie wyklucza to z normalnego funkcjonowania.
Przewagą HIFU nad innymi metodami modelowania sylwetki czy odmładzania jest fakt, że po zabiegu nie przewiduje się okresu rekonwalescencji, nie ma żadnych widocznych oznak poddawania się procedurze estetycznej. Mimo nieinwazyjności, zabieg jest nadzwyczaj skuteczny, a jego efekty utrzymują się nawet do kilku lat. Korzystanie z zabiegów tego typu nie wyklucza z zabiegów innego typu czy aktywności fizycznej.

Wystarczy uzbroić się w cierpliwość i czekać na efekty :).

Zapoznaj się z cenami zabiegów cennik.

Więcej informacji telefonicznie (515-523-482).
Zapraszamy również na bezpłatne konsultacje do gabinetu na warszawskim Ursusie.