Zagęszczanie rzęs i manicure – ostatnie wolne miejsca!

Święta już za niecałe dwa tygodnie! Przygotuj się i umów się na zagęszczanie rzęs lub manicure hybrydowy. Ale ostrzegamy – spiesz się :). Zostały ostatnie wolne miejsca!

Każda Pani Domu przed kolacją wigilijną ma pełne ręce roboty. Zakupy, sprzątanie, gotowanie. Chowanie prezentów przed ciekawskimi domownikami :). Odejmij sobie odrobinę problemów i skorzystaj z bogatej oferty zabiegów Pana Kosmetyczki.

Manicure hybrydowy to nie tylko pięknie świecące paznokcie i zadbane dłonie. Profesjonalne lakiery hybrydowe pozostają na paznokciach przez minimum 3 tygodnie, a dodatkowo jest odporny na niemal wszystkie prace domowe. Daj ponieść się fantazji i wypróbuj jedną z wielu metod zdobienia paznokci – na pewno się nie zawiedziesz!

Daj sobie spokój z makijażem! W ofercie znajdziesz jedną z wielu metod stylizacji rzęs, dzięki którym będziesz wyglądać rewelacyjnie w każdej sytuacji! Przedłużanie i zagęszczanie rzęs w sposób efektowny ale i zupełnie naturalny sprawi, że Twoje spojrzenie uzyska znaczącą głębię.

Ze względu na znaczne zainteresowanie tego typu usługami spiesz się z dokonaniem zapisu. Większość miejsc do Wigilii Bożego Narodzenia została już zarezerwowana. Zadzwoń już teraz pod numer komórkowy 515-523-482 i sprawdź nasze wolne terminy. Możesz też odwiedzić nas pod adresem Wojciechowskiego 26.

Manicure hybrydowy obejmuje całkowitą pielęgnację dłoni.
– Estetyczne opiłowanie paznokci
– Precyzyjne wycięcie skórek sterylnymi narzędziami
– Nałożenie super trwałego lakieru hybrydowego
Dodatkowo na życzenie klientki wykonujemy zdobienia (bardziej skomplikowane wzorki mogą być dodatkowo płatne)

Stylizację rzęs oferujemy w kilku opcjach – 1:1, 2:1, 3D, 4-7D oraz efekt Hollywood.
Trwałość rzęs jest uzależniona od kondycji i stanu rzęs, jednak po dwóch tygodniach zalecamy, aby wykonać uzupełnienie.
Uzupełnienie rzęs po około 14 dniach pozwala cieszyć się stale pięknym spojrzeniem. Jeśli wykona się je po tym czasie nie wpłynie to negatywnie na kondycję naturalnych rzęs, jednak w stylizacji będą widoczne ubytki. Polecamy umówić się również na kolejną wizytę po wykonaniu stylizacji.
Podczas pierwszej wizyty kosmetolog poinformuje Cię o prawidłowej pielęgnacji rzęs, abyś mogła cieszyć się nimi przez bardzo długi czas :).